Предмет: Физика,
автор: pancukvika76
з якої висоти спустився парашутист якщо він рухався протягом 5хв з швидкістю 4м/с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
5(хвилини)*4(швидкість)=20м - висота
Аноним:
не за что
Автор ответа:
0
Відповідь: 1200 м
Пояснення:
Секунда має 60 хв значить множем
4×60=240 м/хв
240×5=1200 м
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: МайяВ
Предмет: Русский язык,
автор: Жасмина2004
Предмет: Русский язык,
автор: AlanTGamars
Предмет: Русский язык,
автор: Lamfing
Предмет: Алгебра,
автор: littlephoenix