Предмет: Физика,
автор: Аноним
автомобіль 200 км проїхав за 2,5 год потім ще 30 хвилин рухався зі швидкістю 54 км за год Знайти середню швидкість
помогите спасте пожайлуста даю 30 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
75 2/3 км/год
Объяснение:
2,5 + 0,5 = 3 (год) час у дорозі
200 + 54/2 = 200 + 27 = 227 (км) пройдений шлях
227/3=75 2/3 (км/год) середня швидкість
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Hsima
Предмет: Русский язык,
автор: d09011972
Предмет: Английский язык,
автор: mashka122333
Предмет: Информатика,
автор: Lena2281337