Предмет: Физика, автор: dianarahmatova78

як визначають період обертання якщо відомі радіус колової траєкторії тіла та його лінійна швидкість?​

Ответы

Автор ответа: elizzaaavetikqwq
0

Объяснение:

Почнемо розгляд руху матеріальної точки по колу з найпростішого – рівномірного руху по колу. Прикладами руху тіла по колу можуть слугувати рух супутників по колових орбітах, рух планет навколо Сонця, рух Місяця навколо Землі (мал. 1.42, а), рух будь-якої точки на тілі, що обертається (мал. 1.42, б).

утове переміщення, кутова швидкість. Нехай матеріальна точка рівномірно рухається по колу радіуса R і у момент часу t знаходиться в точці А, а в момент часу t2 зайняла положення В (мал. 1.43). Радіус R, проведений з центра кола до матеріальної точки за час t2 – t1 описав кут φ (грецька літера «фі»), що його називають кутом переміщення.

утове переміщення, кутова швидкість. Нехай матеріальна точка рівномірно рухається по колу радіуса R і у момент часу t знаходиться в точці А, а в момент часу t2 зайняла положення В (мал. 1.43). Радіус R, проведений з центра кола до матеріальної точки за час t2 – t1 описав кут φ (грецька літера «фі»), що його називають кутом переміщення.утове переміщення тіла в системі одиниць СI виражають урадіанах. Радіан – це центральний кут між двома радіусами кола, довжина дуги між якими дорівнює радіусу. Його скорочене позначення – 1 рад.

утове переміщення, кутова швидкість. Нехай матеріальна точка рівномірно рухається по колу радіуса R і у момент часу t знаходиться в точці А, а в момент часу t2 зайняла положення В (мал. 1.43). Радіус R, проведений з центра кола до матеріальної точки за час t2 – t1 описав кут φ (грецька літера «фі»), що його називають кутом переміщення.утове переміщення тіла в системі одиниць СI виражають урадіанах. Радіан – це центральний кут між двома радіусами кола, довжина дуги між якими дорівнює радіусу. Його скорочене позначення – 1 рад.Для характеристики руху тіла по колу використовують поняття кутової швидкості

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,(ω – читається – «омега»)

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,(ω – читається – «омега»)Кутова швидкість вимірюється у радіанах за секунду (рад/с). 1 рад/с дорівнює кутовій швидкості такого рівномірного руху по колу, під час якого за 1 секунду тіло здійснює переміщення в 1 радіан.

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,(ω – читається – «омега»)Кутова швидкість вимірюється у радіанах за секунду (рад/с). 1 рад/с дорівнює кутовій швидкості такого рівномірного руху по колу, під час якого за 1 секунду тіло здійснює переміщення в 1 радіан.Рух, під час якого матеріальна точка рухається по колу з незмінною кутовою швидкістю називають рівномірним рухом по колу.

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,(ω – читається – «омега»)Кутова швидкість вимірюється у радіанах за секунду (рад/с). 1 рад/с дорівнює кутовій швидкості такого рівномірного руху по колу, під час якого за 1 секунду тіло здійснює переміщення в 1 радіан.Рух, під час якого матеріальна точка рухається по колу з незмінною кутовою швидкістю називають рівномірним рухом по колу.Період і частота обертання – характеристики руху тіла по колу.

утовою швидкістю називається фізична величина, яка вимірюється відношенням кутового переміщення φ до інтервалу часу ∆t, протягом якого це переміщення відбулося:,(ω – читається – «омега»)Кутова швидкість вимірюється у радіанах за секунду (рад/с). 1 рад/с дорівнює кутовій швидкості такого рівномірного руху по колу, під час якого за 1 секунду тіло здійснює переміщення в 1 радіан.Рух, під час якого матеріальна точка рухається по колу з незмінною кутовою швидкістю називають рівномірним рухом по колу.Період і частота обертання – характеристики руху тіла по колу.еріодом обертання називають час, протягом якого тіло здійснює один повний оберт по колу.

де N – число обертів, зроблених за час t.

де N – число обертів, зроблених за час t.астотою обертання називають величину, обернену до періоду обертання тіла.

де N – число обертів, зроблених за час t.астотою обертання називають величину, обернену до періоду обертання тіла.Частоту обертання прийнято позначати грецькою літерою υ (читається «ню»):

За одиницю частоти в системі СI прийнято 1 оберт за секунду: 1 об/с або 1 с-1. Легко помітити, що період і частота – величини взаємно обернені:

далі не можу написати, тому що пише що не відповідь не вірна.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Катерина2005111