Предмет: Физика, автор: blossomshx

пожалуйста помогите!!!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: polyyanguyen
0

Дано:

m = 2 кг

Δt = 5°С

c = 460 Дж/кг°С (за таблицею)

Знайти: Q.

Розв'язок:

Q = cmΔt

Q = 460 Дж/кг°С * 2 кг * 5°С = 4600 Дж.

Автор ответа: sonyasaakyan1
0
Дано: m (маса води, яку потрібно довести до кипіння) = 2 кг; t0 (температура взятої води до нагріву) = 20 ºС.
Довідкові дані: tкіп (температура, при якій почнеться процес кипіння, н. у.) = 100 ºС; за умовою С(питома теплоємність води) = 4200 Дж/(кг*ºС).
Необхідну кількість теплоти для нагрівання 2 кг води обчислимо за формулою: Q = C * m * (tкіп - t0).
Розрахунок: Q = 4200 * 2 * (100 - 20) = 4200 * 2 * 80 = 672000 Дж (672 кДж).
Відповідь: на нагрівання 2 кг води потрібно 672 кДж теплоти.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: cveta78