Предмет: Физика,
автор: anastasiyafomina353
На вагонетку, маса якої дорівнює 800 кг рухається горизонтально, насипали 200 кг щебеню, внаслідок чого швидкість вагонетки зменшилася на 0,04 м/с. Визначте початкову швидкість руху вагонетки. Желательно с рисунком
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m1v1=(m1+m2)v
v=m1v1/(m1+m2)
v=800кг*0,4м/с/(800кг+200кг)=0,16м/с
v1-v=0.2м/c-0.16м/c=0.02м/c
Ответ: скорость укменьшилась на 0.02м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: moverman2
Предмет: Русский язык,
автор: DrinkForLove
Предмет: Другие предметы,
автор: даня158
Предмет: Математика,
автор: GGdbdhdjfjfhhuxdkn
Предмет: Математика,
автор: Diano4kaMorozova