Предмет: Физика, автор: nikonishchenko19

.Потяг за 3 години пройшов відстань 120 км. Визначте швидкість руху поїзда, вважаючи ,
що рівномірний рух

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 40км/ч

Объяснение:

Дано:

S=120км

t=3ч

-------------

V-?

V=S/t=120/3=40км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Nastyaчто
Предмет: Математика, автор: anastasia265780