Предмет: Физика, автор: daniilbotvin5

Велосипедист за чверть години проїхав 5 км, а потім три чверті години вів велосипед поряд із собою зі швидкістю 4 км/год. Середня швидкість руху велосипедиста становить:

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

s1=5км

v2=4км/год

v()=(s1+s2)/(t1+t2)

t1=0,25год

t2=0,75год

s2=v2*t2=4*0,75=3км

v()=(5+3)/(0,25+0,75)=8км/год

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fasekalash125