Предмет: Физика, автор: daunsereza334

Визначте роботу, виконану піднімальним краном при рівномірному підйомі тіла масою 3 т на висоту 10 м. *
100 кДж
250 кДж
200 кДж
300 кДж​

Ответы

Автор ответа: VHawkV
1

Ответ:

300 кДж

Объяснение:

m = 3 т = 3000 кг

h = s = 10 м

g = 10 м/с²

А - ?

=======

F = mg = 3000*10 = 30000 Н

А = Fs = 30000*10 = 300000 Дж = 300 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: magdalena3