Предмет: Литература, автор: seredniysvd

міні текст про давню україну​

Ответы

Автор ответа: ummukulsumiove
0

Ответ:

Перші поселення людини прямоходячої виникли на цій території приблизно 900—800 тисяч років тому в рамках так званої ашельської культури.

З V століття до н. відомо про хлібний експорт із північного Причорномор'я до Греції. У IV столітті н. на початку великого переселення народів степи північного Причорномор'я займаються тюркськими племенами. У VIII столітті утворюється плуг і масово з'являються городища — укріплені пункти місцевої знаті.

З IX століття у зв'язку з освоєнням нового торгового шляху «з варягів у греки» на його протязі формуються нові союзи племен. 860 року київський князь Аскольд здійснює перший похід на Візантію. У 882 році після вбивства київських князів Олег стає правителем (регентом) за малолітнього князя Ігоря. За Святослава влада київських князів поширилася на всі східнослов'янські племена. За Володимира було прийнято християнство з Візантії як державну релігію (988[1]). За Ярослава Мудрого (починаючи з 1016 року) видано зведення законів — Російська Правда. Права місцевих династій були визнані на Любецькому з'їзді (1097), після 1132 розпад Київської Русі став незворотним.

Автор ответа: ariononser
0

Ответ:

Давня історія України охоплює період, який розпочався з часу зникнення неандертальців і тривав до появи історичних слов'ян.

Бронзовий вік тривав на землях України понад дві тисячі років, з другої половини IV до кінця ІІ тис. до Р.Х. У степах змінювали одна одну культури народів, які вели напівосілий, а часом і кочовий спосіб життя, використовуючи новий винахід того часу ¬ вози на чотирьох колесах. Тоді в українських степах було насипано десятки тисяч курганів – «могил», під якими спочивають давні володарі цих земель. Саме у тих часах та у цих місцях дослідники шукають витоки (і носіїв) сучасних індоєвропейських мов, якими нині розмовляє більшість народів Європи і значна частина народів Світу

Похожие вопросы