ознаки адаптації павука сріблянки
Ответы
Ответ:
Павук-сріблянка - поширений у Європі вид павуків з родини Dictynidae, єдиний представник монотипового роду Argyroneta. Відрізняється довгими плавальними щетинками на задніх ногах і 3-ома кігтиками на ногах 3-ох задніх пар.
ОПИС
Самець, який за розміром більший від самки, досягає 15 мм в довжину, а самка — до 12; майже голі головогруди буроватого кольору, який переходить в чорнуватий, з чорними лініями і плямами; черевце буре, покрите багатьма бархатистими волосками і містить на спинній стороні два ряди вдавлених точок.
При зануренні сріблянки у воду між волосками черевця, покритими особливою жирною не змочуваною речовиною, затримується повітря (оскільки не витісняється, завдяки силам поверхневого натягу води) і тому павук під водою здається срібним. Цей шар повітря дозволяє сріблянці довго залишатися під водою; він зрідка піднімається на ЇЇ поверхню, щоб відновити запас повітря. Водовідштовхувальна речовина є видозміненим секретом павутинних залоз. Водяний павук трапляється в стоячих або повільно текучих водоймах доволі часто.
Харчується водяний павук різними дрібними тваринами, які заплутуються в нитках його підводної павутини, або яких він ловить, плаваючи по воді. Спійману зайву здобич він інколи вішає в своєму гнізді.
Розмноження
Яйця відкладаються в кокон із павутини, в якому міститься повітря, поміщаються поблизу від гнізда або в самому гнізді і детально охороняються самкою.
Объяснение: