Предмет: Физика, автор: kul96339

Поїзд проїхав 325 км за 5 годин. Обчислити швидкість руху поїзда і виравити її у метрах за секунду. Побудувати графік швидкості та часу. Помогите пожайлуста очень срочно времени нету

Ответы

Автор ответа: chuk0000
0

Ответ: 18,06м/с

Объяснение: 325км×1000метрів=325000 метрів

5год×3600секунд=18000секунд

325000÷18000=18,055555..=18,06м/с

Автор ответа: Alina6705
0

Ответ:

65 км/год

u(швидкість)=S(відстань):t(час)

325км(відстань):5 год(час)= 65км/год(швидкість)

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: qwertyuioasdf
Предмет: Литература, автор: svetaantonova002