Предмет: Физика, автор: masakerimova25

Визначте масу води, яку можна нагріти від 48градусів до 61,2 градуси, надавши їй кількість теплоти 123398 Дж: (питома теплоємність води c= 4200 Дж/(кг-градус). відповідь округліть до тисячних в кг​

Ответы

Автор ответа: joxxerstanx
0

Градус я писать не буду, но ты не забудь

Объяснение:

Дано:

c = 4200Дж/кг*С

tк = 61.2°

tп = 40°

Q = 123398 Дж

Знайти:

m - ?

Решение:

Q = cm(tп-tк)

m = Q/c(tп-tк)

m = 123398Дж/4200Дж/кг*С(61.2-40) = 123398Дж/89040Дж/кг = 1.3858...кг = 1.386 кг

Відповідь: 1.386 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним