Предмет: Физика,
автор: foks512008
За графіком руху велосипедиста (див. рисунок) визначте швидкість руху велосипедиста.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
4 м/с
Объяснение:
Дано:
L = 4м
t = 1 с
Найти:
V
Решение:
L=Vt
V = L/t
V = 4м/1сек = 4 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: placemed
Предмет: Русский язык,
автор: Jubilee777
Предмет: Русский язык,
автор: Roma897
Предмет: Математика,
автор: kirillblog2007
Предмет: Геометрия,
автор: Викторияkaka1