Предмет: Физика, автор: kirilertman9

Яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 4 кг заліза на 50 градусів

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 92000Дж

Объяснение:

Дано:

m=4кг

Δt=50°C

c=460Дж/кг°С

==============

Q-?

Q=c*m*Δt=460*4*50=92000Дж

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: nastuasv2604
Предмет: Математика, автор: andreevaira9916