Предмет: Химия,
автор: bpoholalski
Обчисліть кількість речовини оксигену, що міститься в 0.25 моль в Na2O
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Формула ортофосфатної кислоти Н3РО4
З формули бачимо, що в 1 моль ортофофатної кислоти міститься 4 моль атомів Оксигену
1 моль Н3РО4 - 4 моль О
0,25 моль Н3РО4 - х моль О
х=0,25*4/1 = 1 моль
Відповідь: в 0.25 моль ортофосфатної кислоти міститься 1 моль Оксигену
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: АняАлекс
Предмет: Русский язык,
автор: PLUT74
Предмет: Русский язык,
автор: Olya1st
Предмет: Английский язык,
автор: rowamunoni
Предмет: Математика,
автор: vikaarxipkina
З формули бачимо, що в 1 моль ортофофатної кислоти міститься 4 моль атомів Оксигену
1 моль Н3РО4 - 4 моль О
0,25 моль Н3РО4 - х моль О
х=0,25*4/1 = 1 моль
Відповідь: в 0.25 моль ортофосфатної кислоти міститься 1 моль Оксигену