Предмет: Физика,
автор: kindiano4
Спортсмен біжить стадіоном. Перше коло він пробігає зі швидкістю V1 = 11 км/год, а друге - зі швидкістю V2 = 9 км/год. Визначте середню швидкість руху бігуна протягом усього часу руху
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10
Объяснение:
V=(v1+v2)/2
V=20/2 = 10км/год
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: raiderfeed
Предмет: Русский язык,
автор: carmeo
Предмет: Другие предметы,
автор: vitalikxr
Предмет: Информатика,
автор: lazatrpdk5rp