Предмет: Физика,
автор: artemsorochan12345
СРОЧНО!! сапсан здатен розвинути швидкість понад 306км/год. за який час він подалає відстань у 3825 метрів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
за 12,5 годин
это догадка, правильный ответ с формулами уже добавлен
Объяснение:
відстань поділити на швидкість = час
Автор ответа:
1
Ответ:
45с.
Объяснение:
S = 3825м
V = 306км/ч = 85м/с
t - ?
t = S/v 3825/85 = 45 с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: аслан36
Предмет: Русский язык,
автор: valyavasileva100
Предмет: Математика,
автор: umarova22547
Предмет: Математика,
автор: Аноним