Предмет: Физика,
автор: moldovamuuu
Мотоцикліст за перші 130 секунд проїхав 6000 метрів, за наступні 120 секунд – 4000 метри. Яка середня швидкість на всьому шляху? срочно нужно
Ответы
Автор ответа:
25
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t₁ = 130 с
S₁ = 6000 м
t₂ = 120 с
S₂ = 4000 м
___________
Vcp - ?
Vcp = (S₁ + S₂) / (t₁ + t₂)
Vcp = (6000 + 4000) / (130 + 120) =10 000 / 250 = 40 м/с
moldovamuuu:
дуже дякую!)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: настюша347
Предмет: Русский язык,
автор: Саакян1
Предмет: Русский язык,
автор: lena23351
Предмет: Математика,
автор: olyafilippova31
Предмет: Русский язык,
автор: 08070984