Предмет: Физика, автор: borusenkom87

СРОЧНООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
У змаганнях беруть участь 4 спортсмени, які розвивають

швидкості відповідно рівні 1 =5,8 м/с, 2 =20 км/год, 3 =31 м/хв, 4 =475,3

км/добу. Хто з них переможе?

Ответы

Автор ответа: lnazik51
1

Відповідь:

Переможе перший спортсмен

Пояснення:

Переведемо усі швидкості в м/с.

v1= 5,8 м/с

v2= 20 км/год= 5,55 м/с

v3= 31 м/хв= 0,51 м/с

v4= 475, 3 км/добу= 5,50 м/с

Звідси бачимо що швидкість першого спортсмена є найбільшою, а отже він і переможе

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: ТаХиРжАн