Предмет: Химия, автор: zalevskaveronika41

Визначте масову частку ферум 2 сульфату в розчині який утворився змішуванням 15,2 г сульфату декагідрату в 400 г води ( з дано) Прошу допоможіть !!! Ставлю п'ять зірок !! ​

Ответы

Автор ответа: bazylviktoria
1

Ответ:

1. Знайдемо масу сульфату у купоросі:

278 г купоросу містить 152 г сульфату, а

15,2 г х г, звідки

x=15,2^ * 15: /278=8,3 г

2. Обчислимо масу розчину,ураховуючи,що 400 мл води - це за масою 400 г:

m(pO34nHy)=m(FeSO4^ * 7 vdash )+m(H2O)= 15, 2 + 400 = 415, 2rрозчину,ураховуючи,що 400 мл води-ЦЕ за масою 400 г:

m (pO34WHy)=m(FeSO4^ * 7H2O)+m(H2O)= 15, 2 + 400 = 415, 2r

3. Тепер знайдемо масову частку сульфату,для цього вiднесемо масу сульфату до маси всього розчину:

w(FeSO4)=m(FeSO4) m(pO34 mathcal N Hy)=15/428=0,03 або 3,5%


zalevskaveronika41: дякую велике! но в мене є одне запитання звідки взялося 278 і 152?
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: tima1492