Предмет: Физика, автор: andrara

Знайти силу всесвітнього тяжіння
між двома тілами з масами 12 т. і 18т.
на відстані 10м.

Ответы

Автор ответа: VHawkV
1

Дано:

m₁ = 12 т

m₂ = 18 т

r = 10 м

G = 6,67·10⁻¹¹ м³/(кг·с²)

---------------------

F - ?

CИ:

m₁ = 1,2 · 10⁴ кг

m₂ = 1,8 · 10⁴ кг

Решение:

F = (G·m₁·m₂) / r²

F = (6,67 · 10⁻¹¹ · 1,2 · 10⁴ · 1,8 · 10⁴) / 10² ≈ 1,45 ⋅ 10⁻⁴ Н

Ответ: F ≈ 1,45 ⋅ 10⁻⁴ Н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: САНТАЛОВА
Предмет: Математика, автор: esina20021