Предмет: Математика,
автор: Ivancuh2010
Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі заплативши за все 143грн.50к. Скільки коштує 1кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 9грн. 30 к.?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,86*7=13,02 -стоит 7 цибулі
28,7-13,02=15,68 стоят 16 кг картоплі
15,68:16=0,98 стоит 1 кг картопл
вроде так
Пошаговое объяснение:
Ivancuh2010:
Этот ответ точно верный?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: АлинаКатюха
Предмет: Русский язык,
автор: 90811
Предмет: Русский язык,
автор: arianaursaki
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним