Предмет: Физика, автор: valerygut

2. Потяг рухався зі швидкістю 30 м/с. За який час він проїде відстань між двома містами , якщо відстань між ними 270 км?​

Ответы

Автор ответа: vomilnet
2

270 км = 270000 м

t=l/v

t=270000/30=9000(с)=150(хв)=2.5(год)

Відповідь: 2.5 години

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним