Предмет: Физика,
автор: Аноним
Пж поможіть
дам 100балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
№1
v = 4 км/год.
№2
S авт = v авт * t авт = 54 км/год * 10 хв = 54 км/год * 1/6 год = 9 км - відстань від одного населеного пункту до іншого.
v піш = S піш / t піш = 9 км / 2 год = 4,5 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: homishin2012
Предмет: Окружающий мир,
автор: Pokladovaa
Предмет: Русский язык,
автор: ilyamaksimovic
Предмет: Русский язык,
автор: vinarsan
Предмет: Математика,
автор: Dmirtii