Підготувати повідомлення про рослинний та тваринний світ материка.
Срочно, помогите пожалуйста!
Ответы
Ответ:
если про наш материк, то у нас хорошо развитые растения и животные. множество разных видов
Ответ:
материк Антарктида
Объяснение:
Антарктиду та її острови населяють вісім видів пінгвінів. На цих територіях також проживають сім видів ластоногих. Південний океан навколо Антарктиди є домом для 10 видів китоподібних, багато з яких мігрують. На материку є дуже мало наземних безхребетних, хоча види, які там проживають, мають високу щільність популяції.Жива природа Антарктиди — це екстремофіли, які пристосовані й адаптовані до сухості, низьких температур і складних умов, які поширені в Антарктиці. Екстремальна погода на внутрішньому материку сильно відрізняється від відносно м'яких умов на Антарктичному півострові і субантарктичних островах, де переважають більш теплі температури та більш рідка вода. Значна частина океану навколо материка покрита морським льодом. Океани є більш стабільним середовищем для життя, як у воді, так і на морському дні.В Антарктиці відносно мала різноманітність живої природи у порівнянні з великою частиною решти світу. Наземне життя зосереджене в районах біля узбережжя. Летючі птахи гніздяться на більш м'яких берегах півострова та субантарктичних островах. Антарктиду та її острови населяють вісім видів пінгвінів. На цих територіях також проживають сім видів ластоногих. Південний океан навколо Антарктиди є домом для 10 видів китоподібних, багато з яких мігрують. На материку є дуже мало наземних безхребетних, хоча види, які там проживають, мають високу щільність популяції. Висока густота безхребетних також присутня в океані, наприклад, антарктичний криль утворює густі й широко поширені зграї влітку. По всьому континенті також присутні бентальні тваринні спільноти.
На Антарктиді та навколо неї виявлено більше 1000 видів грибів. Більші види присутні на субантарктичних островах, а більшість виявлених видів — наземні. Аналогічно рослини переважають на субантарктичних островах та на західному краю півострова. Однак, деякі мохи та лишайники можна зустріти навіть у сухих районах материка. Навколо Антарктиди є багато водоростей, особливо фітопланктону, який складає основу багатьох харчових мереж Антарктики.
Людська діяльність призвела до того, що інтродуковані види закріпилися в цій місцевості, загрожуючи живій природі материка. Надмірне виловлювання риби і полювання спричинили значне скорочення чисельності багатьох видів. Забруднення, знищення середовища проживання і зміни клімату несуть велику загрозу для навколишнього середовища. Договір про Антарктику — це глобальний договір, спрямований на збереження Антарктики для наукових досліджень; рекомендації цього договору застосовуються щодо регулювання антропогенного впливу в Антарктиці.