Предмет: Физика,
автор: agatievanata
в алюмінієвій каструлі масою 800 г нагрівається Вода масою 5 кг від 10 град.С до кипіння. Яка кількість теплоти піде на нагрівання каструлі і води?
СПОЧНО !!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ: 1956240Дж
Объяснение:
Дано:
m1=800г 0,8кг
m2=5кг
t1=10°C
t2=100°C
с1=920Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
================
Q-?
Q=Q1+Q2
Q1=c1*m1*(t2-t1)=920*0,8*(100-10)=66240Дж
Q2=c2*m2*(t2-t1)=4200*5*(100-10)=1890000Дж
Q=66240+1890000=1956240Дж
agatievanata:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: юлиякруть
Предмет: Українська мова,
автор: jurafotrljuba
Предмет: Английский язык,
автор: what10
Предмет: Алгебра,
автор: ruslanchofficial