Предмет: Физика, автор: viktoriasuhovij481

яку кількість теплоти треба витратити щоб розплавити 100 г свинцю взятого при 27°C​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Объяснение:

Дано:

m=0,1кг

t2=327

t1=27

λ=23000 Дж/кг

C=130 Дж/кг*°C

Решение:

Q=Q1+Q2

Q1=cm(t2-t1)

Q1=130Дж/кг*0,1кг(327°C-27°C)=3900Дж

Q2=λm

Q2=23000Дж/кг*0,1кг=2300Дж

Q=3900Дж+2300Дж=6200Дж

Ответ: 6200 Дж.


viktoriasuhovij481: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: egorrr34