Предмет: Физика, автор: yaaollyaa

ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!! світловий промінь що падає з повітря на поверхню рідини перпендикулярний до відбитого променя. кут між відбитим і заломленим променями дорівнює 105°. чому дорівнює показник заломлення рідини​

Ответы

Автор ответа: chistyakovaolya07
12

1,4

Объяснение:

α-?

n₂₁ -?

γ = 30°

φ = 105°

_______________________

З риску бачимо, що β дорівнює:

β=180-γ-φ

β=180-30-105=45°

Кут відбивання дорівнює куту падіння,

α=β

α=45°

Відносний показник заломлення:

n₂₁=sinα/sinγ(тут тоже через дріб)

n₂₁=sin45/sin30(тут як дріб)=1,41

Приложения:

mmmkaty: лучшие !!!Господи спасибо вам за то что вы это опубликовали
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: семеон1