Предмет: Физика, автор: seneta199613

за який час хлопчик пробіг 150м , якщо він біг зі середньою швидкість 27 км/годину

Ответы

Автор ответа: VHawkV
3

Дано:

s = 150 м

v = 27 км/ч

----------------------------

t - ?

СИ:

v = 7,5 м/с

Решение:

s = vt ⇒ t = s/v

t = 150 м / 7,5 м/с = 20 c

Ответ: t = 20 с

Похожие вопросы