Предмет: Физика, автор: fruuktovuy

До вільного кінця невагомої та недеформованої пружини жорсткістю 20
Н/м підвісили вантаж масою 300 г. Знайдіть довжину пружини у розтягнутому стані,
якщо у недеформованому стані її довжина 12 см.

Ответы

Автор ответа: lnazik51
1

Ответ:

l2= 0,27 м

Дано:

k= 20 Н/м

m= 300 г= 0,3 кг

l1= 12 см= 0,12 м

Fтяж= Fпруж

g= 10 Н/м

__________

l2-?

Fпруж= k∆l

Fтяж= mg= 0,3×10= 3 H2

∆l= F/ k= 3/20= 0, 15 м

∆l= l2-l1→ l2=∆l+l1

l2= 0,15+ 0,12= 0,27 м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: трикси3
Предмет: Немецкий язык, автор: Верунчик007