Предмет: Физика, автор: alinabarabas943

Запитання з Мідну, сталеву та алюмінієву деталі однакової маси охолодили на 1°С. Яка з деталей віддала найбільшу кількість теплоти? Пояснити​

Ответы

Автор ответа: lnazik51
1

Ответ:

Алюміній

Объяснение:

с- питома теплоємність речовини

с міді= 380 Дж/ кг×°С

с сталі= 500 Дж/ кг×°С

с алюмінію= 920 Дж/ кг×°С

За формулою дивимося:

Q= cm∆t

Бачимо із формули чим більша питома теплоємність речовини- тим більше кількість речовини відало тіло.

А найбільшу питому теплоємність речовини із даних речовин має алюміній.

Автор ответа: eragonoleksandr
0

Відповідь:

Алюміній

Пояснення :

с- питома теплоємність речовини

с міді= 380 Дж/ кг×°С

с сталі= 500 Дж/ кг×°С

с алюмінію= 920 Дж/ кг×°С

За формулою дивимося:

Q= cm∆t

Бачимо із формули чим більша питома теплоємність речовини- тим більше кількість речовини відало тіло.

А найбільшу питому теплоємність речовини із даних речовин має алюміній

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: alusochka1
Предмет: Алгебра, автор: HimMed
Предмет: Алгебра, автор: HimMed