Предмет: Физика, автор: Marian64

Надзвуковий літак летить зі шкидкістю 400м/с, а куля -500м/с. Хто подолає більшу відстань: літак за 0,75 години, чи куля за 35 хвилин?


lnazik51: куля - м/с?
lnazik51: це мінус 500?
Marian64: Це не мінус

Ответы

Автор ответа: lnazik51
2

Ответ:

літак подолає більшу відстань

Объяснение:

Дано:

v1= 400 м/с

v2= 500 м/с

t1= 0,75 год= 2700 с

t2= 35 хв= 2100 с

_________

l2-?

l2-?

Розв'язок:

l= v×t

l1= 400×2700= 1 080 000 м= 1 080 км

l2= 500×2100= 1 050 000 м= 1 050 км

l1>l2 тому літак подолає більшу відстань

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: какойродусловадрузья