Предмет: Химия,
автор: andrewbelous33333
. Масові частки олова й свинцю в сплаві (припій) відповідно дорівнюють 67% і
33%. Які маси металів у сплаві масою 180 кг
Ответы
Автор ответа:
1
1) 180 кг ---------------- 100%
Х кг ------------------- 67%
Х = 180*67/100 = 120,6 кг олова
180 - 120,6 = 59,4 кг свинца
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ВарвараTV
Предмет: Английский язык,
автор: zefir1132dinadi
Предмет: Русский язык,
автор: GayFoks555
Предмет: Английский язык,
автор: sashv165