Предмет: Химия,
автор: krivobokovaaleksandr
Унаслідок термічного розкладу 31,25г цинк карбонату, що містить некарбонатні домішки, одержали 4,48л газу(н.у). Обчисліть масову частку домішок ( %).
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
ZnCO3 = ZnO + CO2↑
xг. 4.48л
125г/моль. 22.4л/моль
х=(125•4.48)/22.4=25г карбоната цинка
w(ZnCO3)=m(ZnCO3)/mобр(ZnCO3)*100% = 25/31,25*100% =80%
w(примесей)=100%-w(ZnCO3)=100-80=20%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дильназ291
Предмет: Русский язык,
автор: дильназ291
Предмет: Русский язык,
автор: irinasaa
Предмет: Английский язык,
автор: jdjfjdhd
Предмет: Химия,
автор: RASSPUTIN