Предмет: Физика,
автор: ilya21622
Потяг по горизонтальному шляху розвиває сталу силу тяги 15 0000 Н. На відрізку шляху завдовжки 1 км швидкість потяга збільшується з 10 м/с до 20 м/с. Визначте силу опору рухові. Маса потяга 100000 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 135000Н
Объяснение:
Дано
F=15000Н
m= 100000кг
S=1км 1000м
Vo=10м/с
V=20м/с
--------------------
Fтр-?
F=ma
F+Fтр+N+mg=ma
Ох: F-Fтр=ma
Оy: N-mg=0
Fтр=F-ma
a=(V²-Vo²)/2S=(20²-10²)/2*1000=0,15м/с²
Fтр=150000-100000*0,15=135000Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: DashaSuprun111
Предмет: Українська мова,
автор: ratushniak42
Предмет: Русский язык,
автор: Жанар1111111
Предмет: Алгебра,
автор: Kamila11122005
Предмет: Биология,
автор: lalaberezina