що допомагаэ вчыться а що заважаэ
Ответы
Ответ:
Усі ми, батьки, бажаємо виростити свою дитину щасливою, розумною, щоб вона обрала правильну дорогу в життя, зуміла самореалізуватися.
Вдома дитина веде себе по-одному, а потрапляє у школу, у колектив, тут вона повинна дотримуватися певних правил, виконувати різні вимоги. Це служить вихованню волі, умінню жити серед людей.
Батьки проводять багато часу на роботу. Здається, головне для них - дитину нагодувати, одягнути, створити певні умови, а часу для того, щоб поговорити з дитиною про те, що робиться в її душі не вистачає.
А психологи стверджують для того щоб дитина почувала себе щасливою, потрібно сім разів протягом дня погладити її по голові, обійняти, поплескати по плечу, підбадьорити, тобто через тілесний дотик підтвердити: «Я люблю тебе!».
Вчителі і батьки прагнуть зробити усе можливе, щоб навчання школярів було успішним, щоб кожна дитина досягла більш високих результатів. Адже навчання - це найважливіший обов'язок дітей.
Батьки повинні проявити інтерес до всіх дітей шкільного дня, до розповіді дитини про те, що відбувалося в класі, що пояснювали вчителі на уроці, що задали додому, як оцінили роботу учня.
Під час таких бесід батьки бачать, які предмети добре засвоюються, а які - викликають труднощі у їхньої дитини, і можуть разом з вчителями знайти вихід і допомогти їй.
Дитяча лінь, не ретельність, і не обов'язковість відразу ж впадають в око і якщо вчасно не звернути увагу на систематичні недоробки при виконанні домашнього завдання це може призвести до відставання.
Всі ми хочемо щоб дитина добре вчилася. Але чи може вона це? Чи не є наші вимоги завищеними? Від чого це залежить? Чи не забагато питань? Давайте разом поміркуємо. Адже ми передаємо дитині в генах не тільки колір волосся і форму очей але й природні додатки, на базі яких розвиваються здібності до якихось видів діяльності, виявляється що низькі успіхи з певного предмету є не провиною дитини, а її лихом, спадково переданим, тому успіхи дитини залежать і від батьків і від того, як вони організували підготовку дитини до школи, від їхньої допомоги в перші дні навчання і контролю за подальшим навчанням.
Придивіться і подумайте, чи працюють наші діти в силу своїх природних задатків та можливостей.Слайд №9
Деякі батьки припускаються помилки потураючи дітям у виборі улюблених та неулюблених предметів, мовляв, тобі синку, майбутньому лікарю чи податківцю не потрібна література чи географія.
Пошаговое объяснения