Предмет: Физика, автор: qswtty

Автомобіль масою 1,4 тони проходить опуклий міст зі швидкістю 54 км/год. З якою силою він давить на міст у верхній точці, якщо радіус кривизни мосту дорівнює 45 м​

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

7 кН

Объяснение:

m=1400 кг   v=15 м/с   R=45 м   F=?

===

F=m*g - m*v²/R=m*(g-v²/R)=1400*(10-15²/45)=7000 H

================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Дивана1