Предмет: Физика,
автор: verontt3
Електричний опір провідника довжиною 2,5м и товщіною 50 см2 материал ебоніт, з розв'язком, треба порахувати електричний опір
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5*10^16 Ом.
Объяснение:
Дано:
L = 2,5м
S = 50см^2
P = 10^20 Ом*мм^2/м
(питомий електричний опір ебоніту.
Табличні дані)
---------------------------------
R-?
R = P*L/S = 10^20*2,5/50 Ом*мм^2*м/м*см^2 =
(10^20 * 10^-2 * 2,5)/50 Ом = 10^18*2,5/50 Ом = 10^17/2 = 10^16 * 10/2 = 5*10^16 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Anisa11
Предмет: Английский язык,
автор: ученик3741
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: ДемонТёмнойСакуры