Предмет: Физика,
автор: igorkopchyk
яка кількість теплоти необхідна для того , щоб в алюмінієвій каструлі масою 200г нагріти 1кг води на 20°С
Ответы
Автор ответа:
2
Дано СИ
m₁=200г 0,2кг
m₂=1кг
t₁ = 20°С
Q-?
Решение:
Q = Q₁ + Q₂
Q1 = cmΔt = 4200*1*(100-20) = 336000 Дж
Q2 = cmΔt = 920 Дж/кг°С*0,2кг (100-20) = 14720 Дж
Q = 336000 Дж + 14720 Дж = 350720 Дж
Ответ: 350720 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: inspiron15
Предмет: Русский язык,
автор: адина29
Предмет: Русский язык,
автор: MOteMAtiK
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: lawliet2014paxmot