Предмет: Физика,
автор: vikytoriua
Тенісний м’яч пролітає 15м за пів секунди. З якою швидкістю
pухається м яч?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
30м/с
Объяснение:
Дано:
S - 15m
t - 0,5c
Знайти:
V - ?
Розв'язання:
V=S/t
t=0,5•2=1c
S=15•2=30м
V=30/1=30м/с
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: лидо1
Предмет: Русский язык,
автор: intizar1
Предмет: Русский язык,
автор: лиза829
Предмет: Алгебра,
автор: Maero
Предмет: Алгебра,
автор: буллгрин