Предмет: Физика,
автор: amacnva
Знайдіть проекцію сили, що діє на тіло масою 500 кг, яке рухається прямолінійно, а його координата змінюється за законом х=20-10t+t^2.
Ответы
Автор ответа:
18
Ответ:
Объяснение:
m = 500 кг
х=20-10t+t^2
F = ?
найдем ускорение как вторую производную от координаты
a = 2 м/с^2
тогда сила
F = m*a = 500*2 = 1000 H
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: koryun1979
Предмет: Українська мова,
автор: alona105
Предмет: Русский язык,
автор: Мариша88
Предмет: Математика,
автор: galinastarkom1
Предмет: Английский язык,
автор: yrsofia