КРОССЕНС "Хіба ревуть воли, як ясла повні"
Ответы
Відповідь:
Оце у Вас кроссенс !! хтось дуже заморочився з ним.
Мій варіант відповіді
1 мал. карта - з історії написання роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні? " відомо, що починався він з нарису "Подорож (подоріжжя) од Полтави до Гадяча" - саме це і зображено на карті-малюнку
2 мал. - Авторами роману є два брати, які творили під псевдонімами Панас Мирний та Іван Білик
3 мал. - Всю голову зламала - на картинці зображено Герб (чи його частина) - чорний орел, судячи з усього двоголовий. Чорний орел зображений на гербах Чернігівщини, Німеччини, Албанії. (Орла зображали на гербах з часів Візантійської імперії). На гербі Польщі орла зображають досі, але білого. Ключ в геральдиці означає місто-замок, добре укріплене. Ключ- символ влади, могутності. Можливо, в цій картинці закодована історія села Піски або роду панів Польських, які панували у цьому селі.
4 мал. На картинці зображено Біблію - на мій погляд під цю картинку найбільше підходить згадка про дитячі роки Чіпки, коли він був підпасичем у діда Уласа. Дід розказував малому про те, що на небі є лише Бог і ангели, що всі грішні. Тим часом друг Чіпки переконав його, що горобців потрібно знищувати, тому жо вони кричали "жив-жив", коли "жиди Христа мучили".
5 мал. - зображено купюру в 50 руб. Саме в такому розмірі захотів секретар Чижик з Чіпки хабаря, щоб відсудили для нього його ж землю.
6 мал. - Пацюк - прізвище одного з друзяків Чіпки, які штовхнули його на криву доріжку. Цими товаришами були: Тимофій Лушня, Яким Матня, Петро Пацюк.
7 мал. - зображено військових - думаю, що мається мова йде про Максима Гудзя. Саме його батько за непослух оддав у москалі. А Максим дослужився там до фельдфебеля.
8 мал. - Важко сказати, що мається на увазі на цьому малюнку. Мені здається, що на малюнку зображено пісок. Чи це життя його героїв втікало як пісок крізь пальці, чи добро Чіпки, яке він пропив з товаришами, чи натякають на наступну картинку (про насипану могилу).
9 мал. - тут найкраще сказати цитатою: "А недалеко од Пісок, над самим шляхом, коло Хоменкового хутора, насипано високу могилу, а на ній стоїть височенний хрест — оглядає навкруги хутори, села, всі околиці... Під ним тліє вісім безневинних душ, загублених в одну ніч "страшним чоловіком".
Пояснення: