Предмет: Математика,
автор: shapovalova83
Ціна груш — x грн. за 1 кг, а ціна яблук — y грн. за 1 кг.
Запиши у вигляді виразу:
у скільки разів 3 кг груш дорожче 7 кг яблук
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
3х : 7у
Автор ответа:
0
Груші – х
Яблука – у
3у:7х
Яблука – у
3у:7х
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kora18
Предмет: Українська мова,
автор: ВладГордієнко
Предмет: Русский язык,
автор: marinahr86
Предмет: Математика,
автор: JaJa0401
Предмет: Математика,
автор: loluma18