Предмет: Математика,
автор: shapovalova83
Ціна груш — m грн. за 1 кг, а ціна яблук — n грн. за 1 кг.
Запиши у вигляді виразу:
на скільки 1 кг груш дорожче 1 кг яблук
Ответы
Автор ответа:
0
Груші – m
Яблука –n
m - n
Яблука –n
m - n
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: настя3133
Предмет: Русский язык,
автор: Нафиня
Предмет: Окружающий мир,
автор: валет3
Предмет: Математика,
автор: lida00001
Предмет: Математика,
автор: zaremawinter20