Предмет: Физика, автор: antoxxa9

Візок масою 15 кг, рухаючись рівноприскорено під дією сили 9 Н.
Запишіть рівняння його руху, якщо відомо, що початкова координата візка
16 м, а початкова швидкість 8 м/с.

Ответы

Автор ответа: sergeyanoshin2006
2

Відповідь:

x(t)= 16+8t+ 0,3t²

Пояснення:

Дано:

m=15kg.

F=9H.

x=16м.

Vox=8м/с

Розв'язання:

x(t)=x0+V0x+ at²/2

a=F/m. ; a=9/15=3/5(0,6м/с²)

x(t)= 16+8t+ 0,3t²

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: katrinthgcg
Предмет: Математика, автор: tolma4ev312