Предмет: Физика, автор: Moring87

10. у воду масою 600 г, температура якої 10 °C, занурили мідне тіло масою 0,7 кг. Пісе
встановлення теплової рівноваги температура дорівнюватиме 12 °C. Визнач початков",
температуру тіла.

Ответы

Автор ответа: zuy3101
2

Відповідь:cm∆tводи=cm∆tміді

4200×0.6(12-10)=400×0.7(t-12)

2520×2=280t-3360

280t = 5040 +3360

t=8900/280=31,7(приблизно)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Алмазы5700