Предмет: Физика,
автор: sofiiasoloviova11
На скільки градусів нагріються 2 кг сталі (с = 0,46кДж/(кг∙°С) ), якщо їй надати таку саму кількість теплоти, яка йде на нагрівання 800г води від 0 до 100°С?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано СИ
с₁ = 0,46кДж/(кг∙°С)
с₂=4200Дж/(кг∙°С)
m₁=2 кг
m₂=800г 0,8кг
t₁=0°C
t₂=100°C
Δt-?
Решение
Q₁=Q₂
Q₂=c₂m₂Δt₂=4200* 0,8кг*(100-0)=336000Дж (кол-во теплоты воды)
c₁m₁Δt₁=c₂m₂Δt₂
Δt₁=c₂m₂Δt₂/c₁m₁=336000Дж/(0,46кДж/(кг∙°С)*10³*2кг)=365°C
Ответ:365°C
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: danil386
Предмет: Русский язык,
автор: маруся297
Предмет: Русский язык,
автор: farida300871
Предмет: Беларуская мова,
автор: nsjvfhd
Предмет: Математика,
автор: Аноним