Предмет: Физика,
автор: svyatoslavganyak
Яку енергію необхідно затратити,щоб розплавити шматок свинцю масою m - 2кг взятий при температурі t1 =27°C
Ответы
Автор ответа:
8
дано
m=2кг
t₁=27°C
t₂=327°C
c(свинца)=140Дж/(кг*°C)
Q-?
Решение
Q=cm(t₂-t₁)=140Дж/(кг*°C)*2кг*(327°C-27°C)=84000Дж
Ответ: 84000Дж
bdbncjcnc:
Це не добре)
Плавим свинец:
Q₂ = m*λ = 2* 0,25·10⁵ = 50 000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: юля1369
Предмет: Английский язык,
автор: винишко1
Предмет: Русский язык,
автор: Помогать1
Предмет: Физика,
автор: Javilingys
Предмет: Українська мова,
автор: katajeryzel