Предмет: Физика, автор: sofiiasoloviova11

Яка кількість теплоти потрібна, щоб в 200-грамовому мідному казанку
нагріти 1,5л води від 20 до 100°С? Питома теплоємність води св = 4,2кДж/(кг∙°С), міді см = 0,38кДж/(кг∙°С).

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 510080Дж

Объяснение:

Дано:                            СИ

m1=200г                     0,2кг

V2=1,5л

t1=20°C

t2=100°C

c1=0,38кДж/кг°С       380Дж/кг°С

с2=4,2кДж/кг°С        4200Дж/кг°С

ρ2=1000кг/м³            1кг/л

--------------------------

Q-?

Q=Q1+Q2=с1*m1*(t2-t1)+c2*V2*ρ2*(t2-t1)=380*0,2*(100-20)+4200*1,5*1*(100-20)=510080Дж


dhdhfbbt: Помогите пожалуйста, очень нужно
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastyuscha1996