Предмет: Физика,
автор: sonakoskaborodaj
яка питома теплоємність речовини , якщо для нагрівання 1 кг цієї речовини на 2 °с потрібна була кількість теплоти 1кдж ответ
Ответы
Автор ответа:
3
Дано: СИ
m = 1 кг
Δt = 2 °С
Q = 1 кДж 1000 Дж
Решение:
Q=cmΔt⇒ c=Q/(mΔt)
c=1000 Дж/(1кг*2 °С)=500 Дж/кг*°С
Ответ:500 Дж/кг*°С
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: edakinivan
Предмет: Другие предметы,
автор: vladonchik1
Предмет: Русский язык,
автор: Ася200411
Предмет: Математика,
автор: xabibaxmedov01
Предмет: Математика,
автор: elzlb